.


"Zajrzyj w siebie! w twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać". Marek Aureliusz

Witam Cię na blogu poświęconym mojej pasji - robótkom ręcznym i wszelkim twórczym poczynaniom :) Mam nadzieje że zostaniesz stałym bywalcem do czego Cię zapraszam.

Welcome to the blog dedicated to my passion- handicrafts and anything creative :) I hope that you wiil be a regular visitor.

Wszystkie zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :)

piątek, 23 października 2015

Patchworkowy zawrót głowy czyli The Festival of Quilts 2014 w Birmingham

Tak wygląda spełnione marzenie. Od dawna chciałam znaleźć się na takiej wystawie. Nie wiedziałam gdzie ruszyć na urlop.  Pomyślałam: a może pojechać na festiwal patchworku? Tak tez zrobiłam. Brat kupił mi bilet . Ósmego sierpnia rano wyruszyłam do Birmingham na 1-dno dniową wycieczkę. Jeden dzień to za mało żeby obejrzeć wszystko. Dotarłam na miejsce około godziny 11-tej, a o 17-tej już musiałam wychodzić. Czas szybko upłynął na oglądaniu patchworków, kolorowych stoisk z tkaninami i akcesoriami i oczywiście na zakupach. Spacerując i oglądając stoiska natrafiłam na czeskie stoisko z tkaninami. Czesi sprzedawali także magazyn patchworkowy "Švadlenka". Porozmawiałam sobie z Paniami , wybrałam jeden numer "Švadlenki", a dwa dostałam gratis :). To był cudowny i ekscytujący dzień.W następnym wpisie patchworki konkursowe.


2 komentarze: