.


"Zajrzyj w siebie! w twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać". Marek Aureliusz

Witam Cię na blogu poświęconym mojej pasji - robótkom ręcznym i wszelkim twórczym poczynaniom :) Mam nadzieje że zostaniesz stałym bywalcem do czego Cię zapraszam.

Welcome to the blog dedicated to my passion- handicrafts and anything creative :) I hope that you wiil be a regular visitor.

Wszystkie zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :)

sobota, 26 grudnia 2015

Świeczki

Ten post bierze udział w Świątecznym Link Party organizowanym przez Speckled fawn


Kiedyś w jakimś magazynie robótkowym znalazłam ciekawy pomysł na świeczki z doniczek zdobione techniką decoupage. Długo się zbierałam żeby ten pomysł zrealizować. W końcu na jesieni (2014) na Youtube znalazłam filmiki-tutoriale "Inspirello", poczyniłam zakupy i po Świętach Bożego Narodzenia   zabrałam się do dzieła. 


W pierwszy weekend 2015 roku nalewałam parafinę.


Efekt końcowy 


10 komentarzy:

 1. Śliczne i świąteczno-kwieciste. Świetny pomysł i wykonanie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo :) Mi też bardzo ten pomysł bardzo się podoba i cieszę się że go zrealizowałam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna kolekcja decu świeczek! można powiedzieć, ze dwa rodzaje technik, decoupage na doniczkach plus samodzielnie wykonane woski - no super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Mi się ten pomysł bardzo spodobał, jak zobaczyłam go w gazetce i bardzo chciałam go zrealizować :) Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 4. Piękne świeczki!Fajny pomysł z tymi doniczkami. Można przygotować ich wygląd pod konkretną, tematyczną imprezę. Lubię robić świeczki i wykorzystam ten pomysł latem w ogrodzie. To okres imprez:)) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Świetne na każdą okazję, polecam :) Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 5. Zapraszam do siebie: http://przedewszystkimkobietaohmylife.blogspot.com/2016/12/nasze-kreatywne-swieta-podzielmy-sie.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za zaproszenie, chętnie dołączę :) Pozdrawiam

   Usuń
 6. Bardzo fajny pomysł i wykonanie oczywiście też :)

  OdpowiedzUsuń