.


"Zajrzyj w siebie! w twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać". Marek Aureliusz

Witam Cię na blogu poświęconym mojej pasji - robótkom ręcznym i wszelkim twórczym poczynaniom :) Mam nadzieje że zostaniesz stałym bywalcem do czego Cię zapraszam.

Welcome to the blog dedicated to my passion- handicrafts and anything creative :) I hope that you wiil be a regular visitor.

Wszystkie zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :)

niedziela, 19 marca 2017

10 000 odsłon

15 lutego na blogowym liczniku stuknęło 10 000 odsłon. Jeszcze w styczniu przygotowałam girlandę z kolorowych papierów, które miałam w domu.Urządziłam także spotkanie w gronie moich najbliższych Koleżanek, by uczcić ten wielki sukces i ostatnią sobotę karnawału. Upiekłam na to spotkanie tort bezowy z kremem rafaello. Po raz drugi robiłam bezę, za pierwszym razem mi się nie udała. Tym razem beza dobrze mi się wysuszyła. Tort był lekki i bardzo wszystkim  smakował,wznieśliśmy także toast za dalsze sukcesy. Bardzo się cieszę z tego sukcesu i myślę też aby uczcić go konkursem dla Gości i stałych Czytelników bloga.


2 komentarze:

 1. CONGRATULATIONS! : D

  Do you want to follow each other on gfc? Let me know on my blog and I'll follow you back. ♥

  ↣ My blog "Demilla". Welcome! ↢

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hi! Thank you :) I've followed you :)

   Usuń