.


"Zajrzyj w siebie! w twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać". Marek Aureliusz

Witam Cię na blogu poświęconym mojej pasji - robótkom ręcznym i wszelkim twórczym poczynaniom :) Mam nadzieje że zostaniesz stałym bywalcem do czego Cię zapraszam.

Welcome to the blog dedicated to my passion- handicrafts and anything creative :) I hope that you wiil be a regular visitor.

Wszystkie zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :)

niedziela, 26 marca 2017

III Śniadanie Świadomych Blogerek

W ubiegłą sobotę tj. 18 marca wybrałam się do Bydgoszczy na III Śniadanie Świadomych Blogerek. Spotkanie odbyło się w Restauracji "Spiżarnia". Inicjatorką i Organizatorką spotkań jest Iza Kornet, Autorka bloga The Secret of Healing. Partnerem spotkania byli: Vichy & La Roche-Posay.
Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego przedstawienia się Uczestniczek- a właściwie to Uczestników, bo w naszym gronie był jeden Pan :) - i powiedzeniu o sobie i swoim blogu. Podczas spotkania rozmawialiśmy na następujące tematy: kreatywność - skąd bierzemy pomysły na treści postów,  planowanie postów, tytuły postów przyciągające uwagę czytelników, pomysły które mają szansę powodzenia. Na koniec spotkania było wspólne zdjęcie, oraz losowanie upominków - mi przypadł zaszczyt bycia zwycięzcą. Dostałam próbki kosmetyków, ale to nie koniec prezentów, od firmy Vichy i La Roche - Posay dostałam peeling (La Roche_Posay) i serum (Vichy).
To było moje pierwsze tego typu spotkanie. Podoba mi się pomysł Izy na spotkania blogerek,świetna okazja żeby poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, podzielić się swoim doświadczeniem, zainspirować i zmotywować. Zapisałam się na kolejne spotkanie w kwietniu.
4 komentarze:

 1. Super!
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszka T Dziękuję, było ciekawie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne spotkanie, nie ma to jak blogerska burza mózgów:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bardzo fajne, szkoda że wcześniej o takich spotkaniach nie wiedziałam. O ŚŚB dowiedziałam się przez fb :)

   Usuń