.


"Zajrzyj w siebie! w twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać". Marek Aureliusz

Witam Cię na blogu poświęconym mojej pasji - robótkom ręcznym i wszelkim twórczym poczynaniom :) Mam nadzieje że zostaniesz stałym bywalcem do czego Cię zapraszam.

Welcome to the blog dedicated to my passion- handicrafts and anything creative :) I hope that you wiil be a regular visitor.

Wszystkie zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :)

wtorek, 5 września 2017

Letni czas

Latem szycie odkładam na bok i korzystam z pogody. Lubię wypady za miasto, spacery lub przejażdżki rowerem. Od spaceru w plenerze rozpoczęłam lipiec.


Rodzinne strony

Kompozycja z polnych kwiatów zebranych po drodze.

Od tego roku mam dostęp do działki, zaoferowałam Koleżance pomoc w działkowych pracach w zamian za korzystanie. W drugą sobotę lipca robiłyśmy porządek w domku i kosiłyśmy trawę.Coś dla podniebienia

W niedzielę odpoczywałyśmy po pracy podczas rejsu do Serocka. Pogoda dopisała, było bardzo przyjemnie.

Rejs do Serocka


17 lipca, moje imieniny świętowałam nad morzem w Chłapowie, była smażona ryba z frytkami i szampan. Zrobiłam sobie prezent imieninowy- 8 dniowy pobyt nad morzem. To był wspaniały czas, piękna pogoda, miejsce, okolice i oczywiście morze, nad którym byłam 8 lat temu.

Urlop


Pierwsze spotanie ŚwiętowaniePlaża w Chłapowie

Rozewie-latarnia morska

Droga na plażę 
Niedziela na Helu
Jastrzębia Góra
***
Robótka na urlop

Pamiątki

Po powrocie miałam jeszcze kilka dni urlopu, w piątek wieczorem pomalowałam woskiem szal dla Koleżanki, a w sobotę na działce farbowałam.


Kuchenna pracownia batiku

Sierpień był bardziej pracowitym miesiącem, ale w jeden upalny dzień pracowałam na działce. Bardzo szybko przeleciało mi to lato, pozostały tylko zdjęcia i wspomnienia.
Od września ruszam do studium medycznego, bedę się uczyć na kierunku terapia zajęciowa. Już nie mogę się doczekać. W piątek 8 września mam rozpoczęcie roku, a w następny weekend zajęcia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz