.


"Zajrzyj w siebie! w twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać". Marek Aureliusz

Zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :)

poniedziałek, 1 stycznia 2018

Podsumowanie roku 2017

Koniec roku sprzyja podsumowaniom i myślę że wielu osobom się udziela ta atmosfera. Mnie także. Uważam ubiegły rok za udany pod kilkoma względami. 

Po pierwsze: 15 lutego blogowym liczniku łączna liczba odsłon wyniosła 10 000, a 28 listopada 20 000. W kwietniu minęło 5 lat jak prowadzę bloga, chociaż tak bardziej systematycznie od jesieni 2015 roku. Dla porównania dodam, że w 2016 roku od stycznia do grudnia odnotowałam 5 000 odsłon.Drugi powód do radości to zrealizowane pomysły batikowe, na wiosnę zrobiłam dla siebie szal batikowy, później w maju dla Mamy w prezencie na Dzień Matki i trzeci szal, latem dla Koleżanki.
Latem wyjechałam na urlop nad morze,  a we wrześniu rozpoczęłam naukę w Policealnym Studium Medycznym na kierunku: terapeuta zajęciowy.


W grudniu z okazji Mikołajek i Świąt  przygotowałam dla moich Przyjaciół małe upominki w postaci bombek.


Szczęśliwego Nowego Roku 2018!!!
4 komentarze:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku Kochana!

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, dziękuję bardzo i wzajemnie, dobrego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne szale <3 Ale te bombki - ja dostałam w minionych latach 3 bombki, jedną od koleżanki (kupiona), jedną od Cioci i jedną od Siostry i nie wyobrażam sobie choinki bez nich!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Iwonko :) Cieszę bardzo się że podobają Ci się moje szale i bombki. Dla mnie podobnie jak dla Ciebie mają dużą wartość rzeczy które dostałam od bliskich mi osób, szczególnie, kiedy ta rzecz jest zrobiona własnoręcznie przez osobę, która mnie obdarowała. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń