.


"Zajrzyj w siebie! w twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać". Marek Aureliusz

Zdjęcia prac są mojego autorstwa.Możesz je udostpniać bez mojej zgody. Pamiętaj jednak, żeby podać ich źróło :)

poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Po długiej przerwie

Witam Was serdecznie w ten świąteczny dzień.

Życzę Wam Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego.

***

Długo nie publikowałam nic z powodu spraw osobistych (na samym początku roku), później z kolei robiłam porządki na komputerze - w celu zainstalowania nowego dysku i przeinstalowania systemu. W lutym sfinalizowałam tą sprawę i jestem bardzo z tego zadowolona, komputer teraz działa znacznie szybciej.
W marcu natomiast wyjechałam do sanatorium.
Chociaż nic nie pisałam przez te cztery miesiące, to jednak wzięłam udział w dwóch spotkaniach warsztatowych. Pierwsze z nich miało miejsce w styczniu, w Szkole Patchworku, było to tak zwane Patchworkowe Darcie Pierza (spotkania pod tą nazwą odbywają się w ostatnie czwartki miesiąca). Podczas spotkania wspólnie uczyliśmy się szyć plecionki.
W lutym wybrałam się na warsztaty tworzenia kalejdoskopów. Uwielbiam kalejdoskopy, to jedna z moich ulubionych zabawek z dzieciństwa. Nie przypuszczałam, że zrobienie takiego kalejdoskopu jest tak proste. Do wykonania kalejdoskopu wystarczy rolka po papierze toaletowym, tekturki, folia lustrzana, koraliki i cekiny oraz kolorowe folie.Na pierwszych zajęciach po feriach zimowych odebrałam z Warsztatów Terapii Zajęciowej (gdzie mamy zajęcia praktyczne) moją pierwszą pracę ceramiczną.
2 komentarze:

  1. Fajna sprawa takie wartszaty :)
    Misa ciekawie wygląda :) Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Agnieszko, tak, udała mi się :) Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń